Twój koszyk jest pusty ...
1 » Reklamacje i Zwroty2

Reklamacje i Zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:

PRODUKCJA WYROBÓW CERAMICZNYCH "ELKAS"
IRENEUSZ LUTY

59-720 Raciborowice Górne
Szczytnica 13
 

ZWROT / WYMIANA TOWARU

1. Towar w całości i oryginalnie zapakowany należy do nas odesłać BEZ POBRANIA. Odpowiedzialność za dostarczenie przesyłki bez uszkodzeń leży po stronie kupującego.

2. Do przesyłki należy dołączyć kserokopie Faktury Vat.

3. Wymiany towaru dokonamy w najszybszym możliwym terminie.

4. Zwroty towarów rozpatrujemy do 7 dni . Zgodnie z ustawą przelewy zwrotne na rachunek bankowy są dokonywane po otrzymaniu zwrotnie podpisanej Faktury Korygującej.

5. Kupujący na swój koszt dostarcza przedmiot reklamacji.
 

ODSTĄPIENIE OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ

1. W przypadku chęci odstąpienia od umowy zawartej na odległość do 14 dni bez podania przyczyny , kupujący jako osoba fizyczna ma takie prawo. Towar zwrócony musi być w całości oraz w oryginalnym opakowaniu. Nie dopuszczalne jest przebieranie towaru i odsyłanie pozostałej części.

2. Osoby które nabyły towar w celach związanych z działalnością gospodarczą nie podlegają tej ustawie , NIE MAJĄ PRAWA DO ZWROTU TOWARU BEZ PODANIA PRZYCZYNY.

3. Kupujący odstępujący od umowy musi zgłosić mailowo na info@daszki-ceramiczne.com do naszej firmy w przeciągu 14 dni od odebrania przesyłki.

4. Towar należy odesłać w stanie nienaruszonym tzn. towar nie może być przez niego w żaden sposób używany, w oryginalnych opakowaniach. Odpowiedzialność za dostarczenie przesyłki bez uszkodzeń leży po stronie kupującego.

5. Wszelkie koszty przesyłek pokrywa kupujący

6. Zgodnie z ustawą w przeciągu 14 dni od otrzymaniu przesyłki i podpisanej Faktury Korygującej dokonamy zwrotu na rachunek bankowy podany przez kupującego.

7. Towar robiony na zamówienie klienta i wysyłki realizowane na zamówienie NIE PODLEGAJĄ ZWROTOWI I WYMIANIE


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl